Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Lot na paralotni jako przyjazna środowisku postać spędzania wolnego czasu

Lot na paralotni jako ekologiczna forma rekreacji reklamowany jest w firmie Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Firma została zakładana przez wielbicieli latania, jacy chcieliby się dzielić satysfakcją z tego płynącą z innymi osobami. Specjalnie zaprojektowana wyciągarka odholuje paralotnię na paręset m, a następnie linia jest odpinana, a paralotnia poleci samodzielnie. Po odholowaniu paralotnia szybuje w powietrzu dzięki sile nośnej wytwarzanej na skrzydłach, podobnie jak ma to miejsce na skrzydle szybowca.

Należy więc przyznać, że jest to godna uwagi opcja rekreacji, pozwalająca na czucie maksymalnych do zapamiętania przeżyć. Świat można oglądać z odmiennej perspektywy, w bezpieczny sposób. Przeżycia, jakie przynoszą paralotnie Trzęsacz są wyjątkowe. Loty odbywają się jedynie na nowym sprzęcie, regularnie poddawanym przeglądom. To pozwala mieć pewność, że sprzęt działa niezawodnie. Eksperci regularnie uczą się w pilotażu, wobec czego duża porcja adrenaliny jest zagwarantowana.

Można o tym się przekonać już chociażby wtedy, kiedy przejrzy się galerię zdjęć na witrynie firmowej. Loty nad Bałtykiem będą bezsprzecznie tym, czego nie można pozbyć się z pamięci. Przelot paralotnią ma miejsce na startowisku, na urwisku między Rewalem a Trzęsaczem. Kwestie szczegółowe odnoszące się do przyszykowania się a także do tego, jak odbywa się lot publikowane są na stronie. Można również znaleźć informacje kontaktowe, co pozwoli umówić się na lot.

Każdy, kto w wakacje będzie przebywać w Rewalu oraz w Trzęsaczu i może decydować się na lot i mieć pewność, że będzie to coś nie do zapomnienia. Wystarczy skierować się na podane stanowisko i kiedy będzie się już na klifie, znaleźć flagi albo leżaki z logo. Później należy wpisywać się na lot oraz poczekać na miejsce w kolejce. Takie wydarzenie stanie się bez wątpienia czymś, co wypoczynek wyróżni na tle pozostałych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY