Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PONITAS: profesjonalny montaż wykładzin do różnych budynków

Katalog produktowy firmy PONITAS obejmuje dowolne wzory wykładzin w obiektach użyteczności publicznej oraz w fabrykach. W zależności od tego, do jakiego z obiektów oraz jakie są wymagania zleceniodawcy wytypować można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe oraz wylewkę samopoziomującą. Monterzy, jacy robią montaż wykładziny hotelowej dla obiektów przemysłowych zalecają wykładziny PCV albo linoleum, bo wykładziny tego rodzaju cechują się idealną wytrzymałością na ścieranie, jak i są nieskomplikowane w utrzymaniu czystości.

Poza radami zajmą się oni też właściwym opracowaniem podłoża pod taki rodzaj wykładziny i zamontowaniem. W obiektach usługowych monterzy kładą panele winylowe, bo są one dostosowane do większego natężenia ruchu. W obiektach biurowych pracownicy zakładu PONITAS polecają atestowane wykładziny dywanowe w rolkach albo płytki dywanowe, bardzo dobrze wpływające na walory estetyczne poszczególnych pokoi.

Sprawdzą się również panele winylowe a także panele laminowane. W hotelach i mieszkaniach zwykle kładzione są wykładziny dywanowe od cenionych producentów, które doskonale wyglądają. Znacznie częściej zleceniodawcy zdecydowani są też na panele winylowe przypominające deski bądź kamień. Do każdego rodzaju wykładziny przystosowany jest przytłumiający oraz gwarantujący komfort w trakcie przemieszczania się.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY