Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis za pośrednictwem którego można oddać głos na ptaka roku w kraju

Koncepcja reklamowania ptaków żyjących w Polsce, jak i poszerzania wiadomości o przyrodzie to coś, co jest koncepcją konkursu Ptak Roku. W tegorocznej edycji wybrane są takie ptaki polskie jak: bażant, Sylvia borin, kląskawka, mysikrólik, przepiórka, słowik rdzawy, trzcinniczek, Vanellus vanellus, Sylvia nisoria, kowalik, oknówka, puszczyk, śmieszka, zaganiacz, czubatka, Apus apus, lerka, potrzos, raniuszek i Anthus pratensis.

Strona nie tylko promuje konkurs i wskazuje na to, jakie z gatunków ptaków są do wyboru. Można także w sposób ogólny rozszerzać swoją bazę wiedzy o całej planecie, sprawdzając opisy innych gatunków, a nie wyłącznie takich, jakie są w konkursie. Każdy gatunek jest nad wyraz dokładnie opisany.

Opisy obejmują: opis wyglądu, lokalizację, wiadomości w temacie odżywiania, tryb życia, jak i ciekawostki. Do wszystkich opisów dołączone są fotografie a także literatura. Czytelnicy mogą wobec tego odnieść się do pozostałych pozycji, żeby poszerzać w dalszym ciągu zdobywaną bazę wiedzy. W konkursie od 2022 roku wygrały gatunki ptaków takie jak: Emberiza citrinella, Luscinia luscinia oraz Oriolus oriolus. W trakcie głosowania jedna osoba może wybrać wyłącznie jeden gatunek ptaka w ciągu całego roku. Potem głosy są zliczane przez aplikację. Każdego roku znacznie więcej użytkowników sieci przekazuje głosy.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY