Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki i do badmintona Yonex

Yonex Polska to dystrybutor japońskiej firmy Yonex na terenie naszego kraju. Marka ta oferuje wysokiej jakości sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona. Bogata propozycja produktowa obejmuje na przykład tenis polska, czyli produkty przetestowane i z certyfikatem. Znanym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną technologię. Inna, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technologia która odpowiada za głównie za uzyskanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

System Power Cusion skutecznie absorbuje energię uderzeń, jaka powstała w efekcie spadania na boisko, transeferując następne ruchy. Nic dziwnego, że tak nowoczesne rozwiązania doceniane są przez sportowców na całym świecie, a marka odpowiada za sponsoring wielu ważnych wydarzeń w świecie sportu. Zakłada się, że około 80% graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W sklepie internetowym rodzimego dystrybutora katalog produktów jest obszerny i z tego powodu jest rozdzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych działach dostępne są bestsellery i nowości, co umożliwia prędzej zorientować się w promocjach i najnowszych rozwiązaniach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, albo profesjonalnie, wyszuka akcesoria dopasowane do swoich zdolności i stylu gry. Kiedy zaś ktoś nie wie, na co się decydować, to może skorzystać z podpowiedzi obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć rozterek odnośnie tego, że dokonał nieodpowiedniego zakupu. Na stronie można nie tylko robić zakupy, lecz dowiadywać się, co aktualnie wydarzyło się w świecie badmintona oraz tenisa. To dla osób uprawiających wskazane sporty ma spore znaczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY