Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Korzyści wynikające z zastosowania terminala paliwowego XTRACK

Zalety wynikające z zastosowania terminala paliwowego XTRACK motywują właścicieli firmy do tego, by wyposażać się w to rozwiązanie. W głównej mierze terminal XTrack umożliwia skuteczne gospodarowanie paliwem. Jest to realizowane poprzez: kontrolę stanu paliwa w zbiorniku razem z zaplanowaniem dostaw, regularne sprawdzanie informacji o tankowaniu w aplikacji, precyzyjne rozliczenie rozchodu paliwa a także obniżanie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy w takim razie zamówić terminal XTrack, aby w pełni usprawnić gospodarkę paliwową we własnej firmie.

Zastosowanie takiego systemu to zapewnienie utworzenia w swoim miejscu pracy samoobsługowej stacji paliw. W efekcie pracownicy z danej firmy spedycyjnej nie będą tracić czasu na dojazd na stację benzynową. Nie trzeba też zatrudniać kolejnego pracownika do obsługiwania, gdyż dystrybutor paliwa XTrack działa samodzielnie. Jest to wobec tego nie tylko zdroworozsądkowe, ale też korzystne cenowo oraz oszczędzające czas wyjście.

Dzięki temu, że wyjście to jest elastyczne, można dowolnie poszerzać system kontroli paliwa i zawsze mieć pewność, że paliwo trafi dokładnie tam, gdzie musi. To, że są tego typu opcje jak Titan Access pozwala podpiąć oraz w dowolny sposób zmieniać z terminalem przykładowo systemy kamer. Jeżeli zbiornik będzie działać, kamera wykona zdjęcia, jakie kolejno zostaną dołączone do raportu pojazdu lub kierowcy. W taki sposób można chociażby kontrolować, czy paliwo nie jest przez pracowników pobierane do celów prywatnych. Zbiornik jest zabezpieczony przed niezarejestrowanym zatankowaniem.

Kierowcy mają bowiem karty RFID. To właściciel firmy podejmuje decyzję o tym, komu nadawać uprawnienia oraz ustala limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne lub tygodniowe. Z tego powodu przedsiębiorcy doceniają system głównie za to, że mają kompletną kontrolę nad tym, kiedy oraz jak pracownik korzysta z paliwa w firmie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY