Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Informacje o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Informacje o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w kościele, ale też sprawdzać je na stronie www. Pewne jest to, że osoby, które się zaznajomią z tymi wiadomościami będą wiedziały na bieżąco, co w parafia Nowy Tomyśl się wydarzyło.

Historia tego kościoła jest bardzo interesująca, o czym można nabrać przekonania, zaznajamiając się z wiadomościami z witryny internetowej. Na dodatek, można też wiele dowiedzieć się o tym, jak obecnie wygląda życie w parafii. A należy stwierdzić, że w kościół Nowy Tomyśl NMP funkcjonuje wiele grup duszpasterskich. Poza ministrantami działają tu: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD oraz Żywy Różaniec. Pomocne informacje dotyczą też cmentarza.

Dostępny jest regulamin a także opłaty. O tym, że kościół działa w sieci prężnie świadczy to, że ma także konto w social mediach. Można zobaczyć, co wydarzyło się w kościół Nowy Tomyśl NMP i regularnie sprawdzać intencje i ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w social mediach jest też szczegółowo scharakteryzowane. Osoby uczęszczające do parafii mogą też wymienić się informacjami pomiędzy sobą. To umacnia wspólnotę utworzoną wokół kościół NMP Nowy Tomyśl i wskazuje, że parafia znajduje odpowiedź na to, jak teraz wierni podchodzą do życia parafialnego.

Perfekcyjnie opracowana witryna, udzielająca informacji o parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią sprawdzana przez osoby związane z parafią. Odnajdują wiele wiadomości o tym, jak prosperuje kościół. Można znaleźć tu dane kontaktowe parafii – adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych kategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz a także opis sakramentów. Spowiedź jest też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 a także od 17.30 do 18, a msza codzienna jest o godzinie 7 oraz 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY