Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelna dystrybucja łodzi motorowych Uttern

Serwis jaki oferuje GRUPA MARINE to jeden z pomysłów wszechstronnej oferty, precyzyjnie obejmującej: serwis łodzi motorowych, sprzedaż silników, finansowanie i ubezpieczenia, dowóz od klienta do klienta, przechowanie łodzi, jak i naprawy u klienta. Firma ma specjalizację w serwisie silników stacjonarnych oraz zaburtowych wszystkich marek.

Spore doświadczenie w branży motorowodnej przyczynia się do tego, że specjaliści realizują usługi na rzeczywiście wysokim poziomie. Serwis związany jest z tego typu zadaniami jak: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych a także Diesla, montaż silników stacjonarnych oraz zaburtowych, sprzedaż nowych i używanych podzespołów do silników, przeprowadzanie drobnych prac szkutniczych, czyszczenie oraz malowanie dna, zmiana wybarwienia łodzi przez oklejanie folią, wykonanie pokładu na rozmiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnie dobranym logo, zamontowanie sterów strumieniowych, reparacja instalacji elektrycznej, przeprowadzenie diagnostyki komputerowej przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu.

Autoryzowany sprzedawca dostosowuje ofertę do spersonalizowanych potrzeb klientów. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko sprzedażą łodzi, ale także ich serwisem. Klienci mogą liczyć na kompleksowe świadczenia, gdyż eksperci będą zajmować się zarówno naprawami, jak i designem łodzi. Firma udzieli wsparcia również w dofinansowaniu, gdy zainteresowany nie posiada funduszy na wybraną łódź.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY